BIOTECH Aditiva s.r.o.


úvodní stránka


Pozor změna telefonních čísel od 23. listopadu 2017:

 Tel: +420 558 462 848

FAX: +420 558 462 849 

 

Vítáme Vás na stránkách BIOTECH Aditiva s.r.o.


Společnost BIOTECH Aditiva s.r.o ., navazující na 10letou činnost ve skupině BIOTECH,  působí  na českém trhu od roku 2004, a je výhradní dovozcem kvalitních biocidních přípravků koncernu Thor Chemicals  pro Českou republiku a Slovensko.  Partnerské odnože BIOTECH pokrývají potřeby trhu v Maďarsku a Rakousku.

Jakožto distributor chemických látek a přípravků, nabízíme svým zákazníkům široké spektrum biocidních přípravků, konzervantů,  včetně poradenských služeb.

Všechny tyto biocidní přípravky používané v oblasti průmyslu, poskytují bezpečnou  a efektivní ochranu proti mikrobiologickým škodám v různých odvětvích a úrovních produkce,  např.  pro nátěrové hmoty, polymerní emulze, adheziva, mazné a řezné emulze pro strojírenství, tenzidy, dřevo a plasty.

Biocidní přípravky, jenž brání biodegradaci produktů díky rozmanité paletě účinnosti právě proti bakteriím, kvasinkám a houbám, jsou uváděny na trh pod ochrannou známkou  ACTICIDE, MICROCARE, LIGNOCARE, KONSERVAN, ALGON.

Velký důraz klademe na poskytování  podpory pro vývoj produktů zákazníků, provádění testů účinnosti výrobků, in-can ochrany výrobků, testy spolehlivosti, kvantitativní analýzy účinných látek, modelování zatížení biodegradace apod.Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Aktuální informace

22.08.2013
Nařízení komise EU č. 286/2011
22.08.2013
Termín zahrnuje dle Evropské komise jakoukoliv látku, směs nebo předmět, které byly ošetřeny jedním nebo více biocidními přípravky nebo které takový přípravek nebo více takových přípravků záměrně obsahují.